| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Dostosowane wsparcie | OEM, ODM |
| Materiał | Koperta ze stali czarnej |
| oryginalne miejsce | Wyprodukowano w Chinach |
| Rozmiar tarczy | 100 mm lub wykonane zgodnie z wymaganiami |
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Dostosowane wsparcie | OEM, ODM |
| Materiał | Czarna stal |
| oryginalne miejsce | Wyprodukowano w Chinach |
| Rozmiar tarczy | 40 mm lub wykonane zgodnie z wymaganiami |
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Dostosowane wsparcie | OEM, ODM |
| Nazwa produktu | przemysłowy manometr ciśnienia |
| Materiał | Koperta ze stali czarnej |
| oryginalne miejsce | Wyprodukowano w Chinach |
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Dostosowane wsparcie | OEM, ODM, OBM |
| Nazwa produktu | ogólny manometr stalowy |
| Materiał | Koperta ze stali czarnej |
| oryginalne miejsce | Wyprodukowano w Chinach |
| Dostosowane wsparcie | OEM, ODM, OBM |
|---|---|
| Nazwa produktu | wskaźnik ciśnienia gazu lpg |
| Materiał | Koperta ze stali czarnej |
| oryginalne miejsce | Wyprodukowano w Chinach |
| Zakres ciśnienia | Wykonane zgodnie z wymaganiami, Mpa, bar, psi, kg itp. |
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Dostosowane wsparcie | OEM, ODM, OBM |
| Nazwa produktu | manometr ogólnego użytku |
| Materiał | Plastikowa obudowa |
| oryginalne miejsce | Wyprodukowano w Chinach |
| Materiał | Stalowa obudowa z mosiężnym złączem |
|---|---|
| oryginalne miejsce | Wyprodukowano w Chinach |
| Rozmiar tarczy | 60 mm lub wykonane zgodnie z wymaganiami |
| Zakres ciśnienia | Wykonane zgodnie z wymaganiami, Mpa, bar, psi, kg itp. |
| Uchwyt | Spód |
| Gwarancja | 10 lat |
|---|---|
| Dostosowane wsparcie | OEM |
| Wielkość | 2,5 cala (63 mm) |
| Materiał | stal czarna lub stal nierdzewna |
| Dokładność | 2,5% |
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Dostosowane wsparcie | OEM, ODM, OBM |
| Materiał | Obudowa ze stali nierdzewnej |
| oryginalne miejsce | Wyprodukowano w Chinach |
| Rozmiar tarczy | 100 mm lub wykonane zgodnie z wymaganiami |
| Dostosowane wsparcie | OEM, ODM, OBM |
|---|---|
| Rozmiar tarczy | 63 mm lub wykonane zgodnie z wymaganiami |
| Zakres ciśnienia | Wykonane zgodnie z wymaganiami, Mpa, bar, psi, kg itp. |
| Uchwyt | Płyta |
| Gwarancja | 1 rok |