| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Dostosowane wsparcie | OEM |
| Napełniony olejem | Gliceryna |
| Materiał | Wszystko ze stali nierdzewnej |
| Połączenie | Spód |
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Dostosowane wsparcie | OEM, ODM |
| Zakres ciśnienia | -0,1-100 MPa |
| Wymiar sprawy | 100mm |
| Temperatura otoczenia. | -20°C~60°C |
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Dostosowane wsparcie | OEM |
| Zakres ciśnienia | -0,1-100 MPa |
| Wymiar sprawy | 65mm |
| Temperatura otoczenia. | -10℃~60℃ |
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Dostosowane wsparcie | OEM, ODM |
| Materiał | Plastikowa obudowa |
| oryginalne miejsce | Wyprodukowano w Chinach |
| Rozmiar tarczy | 40 mm lub wykonane zgodnie z wymaganiami |
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Dostosowane wsparcie | OEM, ODM |
| Materiał | Stalowa obudowa z mosiężnym złączem |
| oryginalne miejsce | Wyprodukowano w Chinach |
| Rozmiar tarczy | 100 mm lub wykonane zgodnie z wymaganiami |
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Dostosowane wsparcie | OEM, ODM, OBM |
| Materiał | obudowa ze stali nierdzewnej i złącze z mosiądzu |
| oryginalne miejsce | Wyprodukowano w Chinach |
| Rozmiar tarczy | 60 mm lub wykonane zgodnie z wymaganiami |
| Gwarancja | 3 lata |
|---|---|
| Dostosowane wsparcie | OEM, ODM |
| Materiał | Manometr próżniowy |
| oryginalne miejsce | Wyprodukowano w Chinach |
| Rozmiar tarczy | 60 mm lub wykonane zgodnie z wymaganiami |
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Dostosowane wsparcie | OEM, ODM, OBM |
| Materiał | Koperta ze stali czarnej |
| oryginalne miejsce | Wyprodukowano w Chinach |
| Zakres ciśnienia | Wykonane zgodnie z wymaganiami, Mpa, bar, psi, kg itp. |
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Dostosowane wsparcie | OEM, ODM |
| Materiał | Czarna stalowa obudowa z łączem mosiężnym |
| oryginalne miejsce | Wyprodukowano w Chinach |
| Zakres ciśnienia | Wykonane zgodnie z wymaganiami, Mpa, bar, psi, kg itp. |
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Dostosowane wsparcie | OEM |
| Materiał | Czarna stalowa obudowa z łączem mosiężnym |
| oryginalne miejsce | Wyprodukowano w Chinach |
| Rozmiar tarczy | 50 mm |