| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Dostosowane wsparcie | OEM, ODM |
| Rozmiar tarczy | 63 mm |
| Materiał | Koperta ze stali czarnej/nierdzewnej |
| Usługa | pełną obsługę posprzedażową |
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Dostosowane wsparcie | OEM |
| Rozmiar tarczy | 38 mm |
| Materiał | Stal / Mosiądz |
| Olej | Bez oleju. |
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Dostosowane wsparcie | OEM, ODM |
| Wielkość | 100mm |
| Zapłata | różne metody płatności |
| Materiał | Obudowa ze stali nierdzewnej i elementy wewnętrzne ze stali nierdzewnej lub mosiądzu |
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Dostosowane wsparcie | OEM, ODM, OBM |
| Nazwa produktu | manometr suchościeralny |
| Materiał | Wszystko ze stali nierdzewnej |
| Wielkość | 100mm |
| Dostosowane wsparcie | OEM, ODM, OBM |
|---|---|
| Nazwa produktu | manometr ze stali nierdzewnej |
| Wielkość | 4"((100mm) |
| Materiał | Stal nierdzewna |
| Dokładność | 1,6% |
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Dostosowane wsparcie | OEM, ODM |
| Wymiar sprawy | 2.5"(60mm),(2",2.5",4",6" opcjonalnie) |
| świadectwo | ISO9001, CE |
| Uchwyt | back , bottom. tył, dół. panel płyta |
| Material | Black steel case & Brass conenction |
|---|---|
| Connection | bottom |
| Pressure range | Micro Low pressure |
| Accuracy | 2.5% |
| Dial size | 63mm |
| Gwarancja | 1 rok, 1 rok |
|---|---|
| Indywidualne wsparcie | OEM, ODM, OBM |
| Nazwa produktu | miernik ciśnienia Chiny |
| Tworzywo | Pełna stal nierdzewna |
| Rozmiar | 80 MM |
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Dostosowane wsparcie | OEM, ODM |
| Materiał | Koperta ze stali czarnej |
| oryginalne miejsce | Wyprodukowano w Chinach |
| Rozmiar tarczy | 100 mm lub wykonane zgodnie z wymaganiami |
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Dostosowane wsparcie | OEM, ODM |
| Materiał | Czarna stal |
| oryginalne miejsce | Wyprodukowano w Chinach |
| Rozmiar tarczy | 60 mm lub wykonane zgodnie z wymaganiami |