| Napełnienie olejem | Dostępne do wypełnienia |
|---|---|
| Materiał Ruchowy | Mosiądz |
| Napełniony olejem | gliceryna lub krzem |
| Materiał gwintu | Mosiądz |
| Port | Qingdao, Szanghaj, Ningbo, Kanton |
| Zakres | Zindywidualizowane |
|---|---|
| Produkcja doświadczenia | 10 lat |
| oryginalne miejsce | Wyprodukowano w Chinach |
| WYPRZEDANIE | Stal nierdzewna |
| Zakres ciśnienia | 0 ~ 100Mpa, bar, mbar itp |
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Dostosowane wsparcie | OEM, ODM |
| Zakres ciśnienia | -0,1-100 MPa |
| Wymiar sprawy | 63 mm |
| Temperatura otoczenia. | -10℃~60℃ |
| Rozmiar tarczy | 4 cale |
|---|---|
| Okno | Szkło lub plastik |
| Port | Qingdao, Chiny |
| Materiał okna | Szkło hartowane |
| Zakres ciśnienia | niestandardowe |
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Dostosowane wsparcie | OEM, ODM |
| Zakres ciśnienia | 300 barów, 400 barów. |
| Wymiar sprawy | 100mm |
| Temperatura otoczenia. | -20°C~60°C |
| Rozmiar nominalny | 22 mm-41 mm |
|---|---|
| Więcej szczegółów | Dostępne Dostosuj |
| jednostka skali | Bar, Psi itd. |
| Wstawianie | Wracaj. |
| Nitka | 1/8'g/npt/m |
| Dostosowane wsparcie | OEM, ODM, OBM |
|---|---|
| Nazwa produktu | cyfrowy miernik ciśnienia |
| Zakres ciśnienia | -0,1-100 MPa |
| Wymiar sprawy | 63 mm |
| Temperatura otoczenia. | -20°C~60°C |
| Nazwa produktu | Cyfrowy manometr |
|---|---|
| Dostosowane wsparcie | OEM, ODM, OBM |
| Zakres ciśnienia | -0,1-100 MPa |
| Wymiar sprawy | 100mm |
| Temperatura otoczenia. | -20°C~60°C |
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Dostosowane wsparcie | OEM, ODM |
| Materiał | Czarna stalowa obudowa z łączem mosiężnym |
| oryginalne miejsce | Wyprodukowano w Chinach |
| Rozmiar tarczy | 60mm |