| Rodzaj | Manometr próżniowy |
|---|---|
| Dostosowane wsparcie | OEM, ODM, OBM |
| Materiał | wakuometr |
| oryginalne miejsce | Wyprodukowano w Chinach |
| Gwarancja | 1 rok |
| Range | 0 - 100Mpa |
|---|---|
| Product name | Pressure Gauge Manometer |
| Fluidcompatibility | Air, Water, Oil |
| Pressure type | Gauge Pressure |
| Operating temperature | -40 To 120 °C |
| Fluidcompatibility | Air, Water, Oil |
|---|---|
| Keyword | Pressure Gauge |
| Accuracy | ±1.5% Of Full Scale |
| Mounting type | Panel Mount |
| Range | 0 - 100Mpa |
| Product name | Pressure Gauge Manometer |
|---|---|
| Port | QingDao,ShangHai,Ningbo, Guangzhou |
| Mounting type | Panel Mount |
| Dial Size | 2"(50mm) |
| Pressure type | Gauge Pressure |
| Dial Size | 1.5"-6" Inches |
|---|---|
| Zakres ciśnienia | 0 ~ 100Mpa, bar, mbar itp |
| Producing Experience | 11 Years |
| Rodzaj oleju | Dostępne do napełniania olejem |
| Uchwyt | Dół do tyłu |
| Dial Size | 1.5"-6" Inches |
|---|---|
| Connection Material | Brass |
| Produkcja doświadczenia | 11 lat |
| Quality | 1 Year |
| Connection Size | 1/4 1/2"inch NPT,BSP |
| Payment | Various Payment Methods |
|---|---|
| Port | QINGDAO,SHANGHAI,NINGBO |
| Case | Stainless Steel |
| Measurement Type | Pressure |
| Pressure Range | 0 To 1000 Psi |
| Port | Qingdao, Szanghaj, Ningbo, Kanton |
|---|---|
| Rodzaj montażu | Połączenie dolne |
| Produkcja doświadczenia | 10 lat |
| Materiał Ruchowy | Mosiądz |
| Napełnienie olejem | Dostępne do wypełnienia |
| Producing Experience | 11 Years |
|---|---|
| Rozmiar połączenia | 1/4 1/2 "cal NPT, BSP |
| Rozmiar tarczy | 1,5 "-6" cali |
| Bourdon Tube Material | Phosphor Bronze |
| Materiał łącznikowy | Mosiądz |
| Nazwa produktu | manometr napełniony olejem |
|---|---|
| Gwarancja | 1 rok |
| Dostosowane wsparcie | OEM, ODM, OBM |
| Wielkość | 100mm |
| Materiał | Koperta ze stali nierdzewnej, elementy wewnętrzne z mosiądzu |