| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Dostosowane wsparcie | OEM, ODM, OBM |
| Nazwa produktu | Manometr barowy |
| Materiał | Chromowany mosiądz |
| Wielkość | 22-25mm |
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Dostosowane wsparcie | OEM, ODM, OBM |
| Nazwa produktu | Manometr barowy |
| Materiał | Chromowany mosiądz |
| Wielkość | 22-28mm |
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Dostosowane wsparcie | OEM, ODM, OBM |
| Nazwa produktu | manometr manometr |
| Materiał | Chromowany mosiądz |
| Wielkość | Zindywidualizowane |
| Rozmiar tarczy | 1,5 "-6" cali |
|---|---|
| Mount | Bottom Back |
| Connection Material | Brass |
| Rozmiar połączenia | 1/4 1/2 "cal NPT, BSP |
| Quality | 1 Year |
| Rozmiar tarczy | 1,5 "-6" cali |
|---|---|
| Producing Experience | 11 Years |
| Keyword | Pressure Gauge |
| Zakres ciśnienia | 0 ~ 100Mpa, bar, mbar itp |
| Connection Size | 1/4 1/2"inch NPT,BSP |
| Oil Type | Availble To Fill Oil |
|---|---|
| Uchwyt | Dół do tyłu |
| Rozmiar tarczy | 1,5 "-6" cali |
| Materiał rurki Bourdona | Brąz fosforowy |
| Zakres ciśnienia | 0 ~ 100Mpa, bar, mbar itp |
| Produkcja doświadczenia | 11 lat |
|---|---|
| Movement Material | Brass |
| Zakres | 0-1000bar |
| Bourdon Tube Material | Phosphor Bronze |
| Connection Size | 1/4 1/2"inch NPT,BSP |
| Słowo kluczowe | Ciśnieniomierz |
|---|---|
| Materiał gwintu | Mosiądz |
| WYPRZEDANIE | Stal nierdzewna |
| Zakres ciśnienia | 0 ~ 100Mpa, bar, mbar itp |
| Materiał Ruchowy | Mosiądz |
| Napełnienie olejem | Dostępne do wypełnienia |
|---|---|
| Materiał Ruchowy | Mosiądz |
| Zakres | Zindywidualizowane |
| Materiał gwintu | Mosiądz |
| oryginalne miejsce | Wyprodukowano w Chinach |
| Mounting Type | Panel/Surface/Bottom Mount |
|---|---|
| Payment | Various Payment Methods |
| Port | QINGDAO,SHANGHAI,NINGBO |
| Measurement Type | Pressure |
| Case | Stainless Steel |