| Gwarancja | 1 rok, 1 rok |
|---|---|
| Dostosowane wsparcie | OEM, ODM, OBM |
| Nazwa produktu | Cyfrowy manometr |
| Zakres ciśnienia | -0,1-100 MPa |
| Wymiar sprawy | 100mm |
| Gwarancja | 1 rok, 1 rok |
|---|---|
| Dostosowane wsparcie | OEM, ODM, OBM |
| Nazwa produktu | miernik ciśnienia Chiny |
| Materiał | Pełna stal nierdzewna |
| Wielkość | 80mm |
| Nazwa produktu | Cyfrowy manometr |
|---|---|
| Gwarancja | 1 rok |
| Dostosowane wsparcie | OEM, ODM, OBM |
| Zakres ciśnienia | -0,1-100 MPa |
| Wymiar sprawy | 80mm |
| Dostosowane wsparcie | OEM, ODM, OBM |
|---|---|
| Nazwa produktu | manometr z gumową osłoną |
| Materiał | Pełna stal nierdzewna |
| Wielkość | 100mm |
| Dokładność | 1% |
| Dostosowane wsparcie | OEM, ODM |
|---|---|
| Nazwa produktu | Cyfrowy próżniozmierzacz ciśnienia |
| Zakres ciśnienia | -0,1-100 MPa |
| Wymiar sprawy | 80mm |
| Temperatura otoczenia. | -20°C~60°C |
| Dostosowane wsparcie | OEM, ODM, OBM |
|---|---|
| Materiał | Czarna stalowa obudowa i miedziane połączenie |
| oryginalne miejsce | Wyprodukowano w Chinach |
| Rozmiar tarczy | 63 mm lub wykonane zgodnie z wymaganiami |
| Zakres ciśnienia | Wykonane zgodnie z wymaganiami, Mpa, bar, psi, kg itp. |
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Dostosowane wsparcie | OEM, ODM |
| Materiał | Czarna obudowa Stel, miedziane elementy wewnętrzne i połączenie. |
| Wymiar sprawy | 60mm |
| Rurka Bourdona | Brąz fosforowy |
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Dostosowane wsparcie | OEM, ODM |
| Materiał | Czarna stalowa obudowa z łączem mosiężnym |
| oryginalne miejsce | Wyprodukowano w Chinach |
| Rozmiar tarczy | 50 mm lub wykonane zgodnie z wymaganiami |
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Dostosowane wsparcie | OEM, ODM, OBM |
| Nazwa produktu | dolny manometr |
| Materiał | Koperta ze stali czarnej |
| oryginalne miejsce | Wyprodukowano w Chinach |
| Nazwa produktu | manometr ogólnego użytku |
|---|---|
| Gwarancja | 1 rok |
| Dostosowane wsparcie | OEM, ODM, OBM |
| Materiał | Koperta ze stali czarnej |
| oryginalne miejsce | Wyprodukowano w Chinach |