| Dostosowane wsparcie | OEM |
|---|---|
| Styl | Bez oleju. |
| Materiał | Koperta ze stali czarnej, mechanizm z mosiądzu |
| Wymiar sprawy | 100mm |
| fabryka | Tak, jesteśmy fabryką |
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Dostosowane wsparcie | OEM, ODM |
| Napełnienie olejem | Dostępne do wypełnienia |
| Rozmiar tarczy | 2 mm (± 50 mm) |
| Materiał | obudowa ze stali nierdzewnej i złącze z mosiądzu |
| Dostosowane wsparcie | OEM, ODM, OBM |
|---|---|
| Nazwa produktu | miernik ciśnienia z powrotem |
| Wielkość | 60mm |
| Materiał | Koperta ze stali nierdzewnej, elementy wewnętrzne z mosiądzu |
| Gwarancja | 1 rok |
| Dostosowane wsparcie | OEM, ODM, OBM |
|---|---|
| Materiał | Obudowa ze stali nierdzewnej |
| Rozmiar tarczy | 40 mm lub wykonane zgodnie z wymaganiami |
| Zakres ciśnienia | Wykonane zgodnie z wymaganiami, Mpa, bar, psi, kg itp. |
| Uchwyt | Wracaj. |
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Dostosowane wsparcie | OEM, ODM |
| Wielkość | 100mm |
| Zapłata | różne metody płatności |
| Materiał | Stal nierdzewna |
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Dostosowane wsparcie | OEM, ODM |
| Wymiar sprawy | 60mm |
| Zakres ciśnienia | 0-250 MPa |
| Klasa dokładności | 2,5% |
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Dostosowane wsparcie | OEM, ODM |
| Nazwa produktu | manometr kapsułkowy niskiego ciśnienia |
| Połączenie | Spód |
| Materiał | Koperta ze stali czarnej, elementy wewnętrzne z mosiądzu |
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Dostosowane wsparcie | OEM, ODM, OBM |
| Nazwa produktu | mikro manometr niskiego ciśnienia |
| Połączenie | Spód |
| Materiał | stal nierdzewna lub stal czarna |
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Dostosowane wsparcie | OEM, ODM, OBM |
| Materiał | Koperta ze stali czarnej |
| Zakres ciśnienia | Próżnia / Pozytyw |
| Rurka Bourdona | Miechy |
| Dostosowane wsparcie | OEM, ODM, OBM |
|---|---|
| Materiał | Stal nierdzewna |
| Zakres ciśnienia | Próżnia / Pozytyw |
| Rurka Bourdona | Miechy |
| Styl | Dolne mocowanie |