| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Dostosowane wsparcie | OEM, ODM, OBM |
| Nazwa produktu | manometr membranowy |
| Sprawa | Stal nierdzewna |
| Wielkość | 100mm |
| Gwarancja | 1 rok, 1 rok |
|---|---|
| Dostosowane wsparcie | OEM, ODM, OBM |
| Nazwa produktu | manometr uszczelnienia membranowego |
| Sprawa | Stal nierdzewna |
| Wielkość | 100mm |
| Nazwa produktu | mini manometr |
|---|---|
| Materiał | Chromowany mosiądz |
| Wielkość | 22-25mm |
| Montowanie | Wracaj. |
| Dostosowane wsparcie | OEM, ODM |
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Dostosowane wsparcie | OEM, ODM, OBM |
| Materiał obudowy | stalowa obudowa |
| Rozmiar nominalny | 25 mm |
| Precyzja | 4% |
| Nazwa produktu | Ciśnieniozmierzacz o średnicy 1 cala |
|---|---|
| Materiał | Chromowany mosiądz |
| Wielkość | 22-25mm |
| Montowanie | Wracaj. |
| Port | QINGDAO |
| Nazwa produktu | Miernik ciśnienia 23 mm |
|---|---|
| Gwarancja | 1 rok |
| Dostosowane wsparcie | OEM, ODM |
| Materiał | Chromowany mosiądz |
| Wielkość | Zindywidualizowane |
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Dostosowane wsparcie | OEM, ODM, OBM |
| Ruch i połączenie | Stal nierdzewna |
| Nitka | Jako wymagane |
| Połączenie | Spód |
| Dostosowane wsparcie | OEM, ODM |
|---|---|
| Wielkość | 2,5 cala (60 mm) |
| Materiał | Stal nierdzewna |
| Zakres ciśnienia | 0 ~ 100Mpa, bar, mbar itp |
| Nitka | 1/4''PT/NPT/G/M |
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Dostosowane wsparcie | OEM, ODM |
| Nazwa produktu | wszystkie manometry ze stali nierdzewnej |
| Materiał | Stal nierdzewna |
| Zakres ciśnienia | 0 ~ 100Mpa, bar, mbar itp |
| Dostosowane wsparcie | OEM, ODM, OBM |
|---|---|
| Nazwa produktu | manometr odporny na wstrząsy |
| Wielkość | 60mm |
| Materiał | Stal nierdzewna |
| Dokładność | 1,6% |