| Gwarancja | 1 rok, 1 rok |
|---|---|
| Dostosowane wsparcie | OEM, ODM |
| Rozmiar tarczy | 60 mm/2,5 cala |
| Materiał | Zestaw ze stali nierdzewnej z łącznikiem mosiężnym |
| Usługa | pełną obsługę posprzedażową |
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Dostosowane wsparcie | OEM |
| Rozmiar nominalny | 80mm |
| Dokładność | 1%, 0,5%, 0,4%, 0,2%, 0,1%, 0,05% w opcji |
| Wyświetlacz | 4-5 cyfrowy wyświetlacz LCD |
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Dostosowane wsparcie | OEM, ODM |
| Materiał | Czarna stal |
| oryginalne miejsce | Wyprodukowano w Chinach |
| Rozmiar tarczy | 50 mm lub wykonane zgodnie z wymaganiami |
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Dostosowane wsparcie | OEM, ODM |
| Materiał | Koperta ze stali czarnej |
| oryginalne miejsce | Wyprodukowano w Chinach |
| Rozmiar tarczy | 100 mm lub wykonane zgodnie z wymaganiami |