| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Dostosowane wsparcie | OEM, ODM, OBM |
| Materiał | ogólny manometr ze stali nierdzewnej |
| Port | Qingdao, Szanghaj, Ningbo, Kanton |
| Zalety | Odporny na wilgoć, odporny na zużycie, ekologiczny, o wysokiej trwałości |
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Dostosowane wsparcie | OEM, ODM, OBM |
| Wielkość | 100mm |
| Materiał | Stal nierdzewna |
| Dokładność | 1,6% |
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Dostosowane wsparcie | OEM, ODM, OBM |
| Nazwa produktu | manometr ze stali nierdzewnej |
| Wielkość | 60mm |
| Materiał | Stal nierdzewna |
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Dostosowane wsparcie | OEM, ODM, OBM |
| Nazwa produktu | manometr ze stali nierdzewnej |
| Wielkość | 2,5"((63mm) |
| Materiał | Stal nierdzewna |
| Nazwa produktu | Wszystkie manometry ze stali nierdzewnej wypełnione cieczą |
|---|---|
| Wielkość | 4"((100mm) |
| Materiał | Stal nierdzewna |
| Dokładność | 2,5%/1,6% |
| Dostosowane wsparcie | OEM, ODM, OBM |
| Dostosowane wsparcie | OEM, ODM, OBM |
|---|---|
| Nazwa produktu | manometr ze stali nierdzewnej |
| Wielkość | 4"((100mm) |
| Materiał | Stal nierdzewna |
| Gwarancja | 1 rok |
| Operating temperature | -40 To 120 °C |
|---|---|
| Port | QingDao,ShangHai,Ningbo, Guangzhou |
| Mounting type | Panel Mount |
| Connection Size | 1/4 1/2"inch NPT,BSP |
| Dial Size | 2"(50mm) |
| Case | Stainless Steel |
|---|---|
| Payment | Various Payment Methods |
| Pressure Range | 0 To 1000 Psi |
| Mounting Type | Panel/Surface/Bottom Mount |
| Measurement Type | Pressure |