| Nazwa produktu | mini manometr |
|---|---|
| Wielkość | 38 mm |
| Materiał | Stalowe |
| Dostosowane wsparcie | OEM, ODM, OBM |
| Dokładność | 4% |
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Dostosowane wsparcie | OEM, ODM |
| Zakres ciśnienia | 0 ~ 300 barów |
| Montowanie | Wracaj. |
| Rodzaj | mini manometr |
| Dostosowane wsparcie | OEM, ODM |
|---|---|
| Materiał | Koperta ze stali czarnej |
| Rozmiar tarczy | 100 mm lub wykonane zgodnie z wymaganiami |
| Zakres ciśnienia | Wykonane zgodnie z wymaganiami, Mpa, bar, psi, kg itp. |
| Uchwyt | Spód |
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Dostosowane wsparcie | OEM, ODM |
| Wielkość | 100mm |
| Wypłata | różne metody płatności |
| Słowo kluczowe | Ciśnieniomierz |
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Dostosowane wsparcie | OEM, ODM, OBM |
| Zakres ciśnienia | Próżnia / Pozytyw |
| Rurka Bourdona | Miechy |
| Styl | Dolne mocowanie |
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Dostosowane wsparcie | OEM |
| Rozmiar nominalny | 65 mm |
| Dokładność | 1%, 0,5%, 0,4%, 0,2%, 0,1%, 0,05% w opcji |
| Wyświetlacz | 4-5 cyfrowy wyświetlacz LCD |
| Nazwa produktu | Miniciśnieniomierz |
|---|---|
| Wielkość | 41 mm |
| Materiał | stali |
| Dostosowane wsparcie | OEM, ODM, OBM |
| Dokładność | 4% |
| Rodzaj montażu | Spód |
|---|---|
| oryginalne miejsce | wykonane w Chinach |
| Port | Qing Dao, Szanghaj |
| Zakres pomiaru | jako żądania |
| Uchwyt | Spód |
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Dostosowane wsparcie | OEM, ODM |
| Wielkość | 2 mm (± 50 mm) |
| Materiał | Stal nierdzewna |
| Zakres ciśnienia | 0 ~ 100Mpa, bar, mbar itp |