| Rodzaj montażu | Spód |
|---|---|
| oryginalne miejsce | wykonane w Chinach |
| Port | Qing Dao, Szanghaj |
| Zakres pomiaru | jako żądania |
| Uchwyt | Spód |
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Indywidualne wsparcie | OEM, ODM, OBM |
| Tworzywo | Czarna stal |
| Oryginalne miejsce | Wyprodukowano w Chinach |
| Zakres ciśnienia | Wykonane zgodnie z wymaganiami, Mpa, bar, psi, kg itp. |
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Dostosowane wsparcie | OEM, ODM |
| Wielkość | 2 mm (± 50 mm) |
| Materiał | Stal nierdzewna |
| Zakres ciśnienia | 0 ~ 100Mpa, bar, mbar itp |
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Indywidualne wsparcie | OEM, ODM |
| Tworzywo | Stal nierdzewna |
| Oryginalne miejsce | Wyprodukowano w Chinach |
| Rozmiar tarcza | 65 mm lub 80 mm/ 100 mm |
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Dostosowane wsparcie | OEM |
| Rozmiar nominalny | 80mm |
| Dokładność | 1%, 0,5%, 0,4%, 0,2%, 0,1%, 0,05% w opcji |
| Wyświetlacz | 4-5 cyfrowy wyświetlacz LCD |
| Gwarancja | 1 rok, 1 rok |
|---|---|
| Dostosowane wsparcie | OEM, ODM |
| Nazwa produktu | miernik ciśnienia pokrywy |
| Zakres ciśnienia | -0,1-100 MPa |
| Wymiar sprawy | 65 mm 80 mm 100 mm |
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Dostosowane wsparcie | OEM, ODM |
| Materiał | Koperta ze stali czarnej |
| oryginalne miejsce | Wyprodukowano w Chinach |
| Rozmiar tarczy | 100 mm lub wykonane zgodnie z wymaganiami |
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Dostosowane wsparcie | OEM, ODM, OBM |
| Nazwa produktu | przemysłowy manometr ciśnienia |
| Materiał | Koperta ze stali czarnej |
| oryginalne miejsce | Wyprodukowano w Chinach |
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Dostosowane wsparcie | OEM, ODM |
| Materiał | Czarna stal |
| oryginalne miejsce | Wyprodukowano w Chinach |
| Rozmiar tarczy | 50 mm lub wykonane zgodnie z wymaganiami |