| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Dostosowane wsparcie | OEM, ODM, OBM |
| Materiał | Czarna stal |
| oryginalne miejsce | Wyprodukowano w Chinach |
| Rozmiar tarczy | 150 mm lub wykonane zgodnie z wymaganiami |
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Dostosowane wsparcie | OEM, ODM |
| Nazwa produktu | Manometr glicerynowy ze stali nierdzewnej |
| Materiał | Koperta ze stali nierdzewnej, elementy wewnętrzne z mosiądzu |
| Zakres ciśnienia | 0 ~ 100Mpa, bar, mbar itp |
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Dostosowane wsparcie | OEM, ODM |
| Nazwa produktu | Manometr glicerynowy ze stali nierdzewnej |
| Wielkość | 60mm |
| Materiał | Koperta ze stali nierdzewnej, elementy wewnętrzne z mosiądzu |
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Dostosowane wsparcie | OEM, ODM |
| Nazwa produktu | Manometr glicerynowy ze stali nierdzewnej |
| Wielkość | 100mm |
| Materiał | Koperta ze stali nierdzewnej, elementy wewnętrzne z mosiądzu |
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Dostosowane wsparcie | OEM, ODM |
| Wielkość | 150 mm |
| Zapłata | różne metody płatności |
| Materiał | Stal nierdzewna |
| Gwarancja | 1 rok, 1 rok |
|---|---|
| Dostosowane wsparcie | OEM, ODM |
| Rozmiar tarczy | 60mm |
| Materiał | Stal nierdzewna |
| Usługa | pełną obsługę posprzedażową |
| Gwarancja | 1 rok, 1 rok |
|---|---|
| Dostosowane wsparcie | OEM, ODM |
| Rozmiar tarczy | 100mm |
| Materiał | Stal nierdzewna |
| Usługa | pełną obsługę posprzedażową |
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Dostosowane wsparcie | OEM, ODM, OBM |
| Nazwa produktu | mikro manometr niskiego ciśnienia |
| Połączenie | Spód |
| Materiał | stal nierdzewna lub stal czarna |
| Gwarancja | 1 rok, 1 rok |
|---|---|
| Dostosowane wsparcie | OEM, ODM, OBM |
| Nazwa produktu | manometr promieniowy |
| Sprawa | Stal nierdzewna |
| Wielkość | 100mm |
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Dostosowane wsparcie | OEM, ODM |
| Zakres ciśnienia | 0 ~ 300 barów |
| Montowanie | Wracaj. |
| Rodzaj | mini manometr |