| Nazwa produktu | Elektryczny miernik ciśnienia |
|---|---|
| Gwarancja | 1 rok |
| Indywidualne wsparcie | OEM, ODM, OBM |
| Zakres ciśnienia | 0~100Mpa,bar,mbar,psi itp. |
| Dokładność | 1,6% |
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Indywidualne wsparcie | OEM, ODM |
| Rozmiar tarcza | 63 mm |
| Tworzywo | Koperta ze stali czarnej/nierdzewnej |
| Usługa | pełną obsługę posprzedażową |
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Indywidualne wsparcie | OEM, ODM |
| Rozmiar | 2 mm (± 50 mm) |
| Tworzywo | Stal nierdzewna |
| Zakres ciśnienia | 0 ~ 100Mpa, bar, mbar itp |
| Indywidualne wsparcie | OEM, ODM, OBM |
|---|---|
| Oryginalne miejsce | Wyprodukowano w Chinach |
| Rozmiar tarcza | 40 mm lub wykonane zgodnie z wymaganiami |
| Gwarancja | 1 rok |
| Zakres ciśnienia | Wykonane zgodnie z wymaganiami, Mpa, bar, psi, kg itp. |