| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Dostosowane wsparcie | OEM, ODM, OBM |
| Nazwa produktu | manometr manometr |
| Materiał | Chromowany mosiądz |
| Wielkość | Zindywidualizowane |
| Usługa | pełną obsługę posprzedażową |
|---|---|
| Materiał obudowy | stal czarna lub stal nierdzewna |
| kapsułka | Mosiądz lub stal nierdzewna |
| Wybierz | Aluminium |
| Port | Qingdao |
| Dokładność | ±4% |
|---|---|
| Typ wyświetlacza | Analog |
| Wypłata | różne metody płatności |
| Skala | wydrukuj zgodnie z żądaniem |
| Port | QINGDAO, SZANGHAJ, NINGBO |
| Nitka | 1/8'g/npt/m |
|---|---|
| Typ wyświetlacza | Analog |
| Wielkość | 23mm25mm28mm38mm |
| Wypłata | różne metody płatności |
| Twój pomysł | Przystępne. |
| Port | Qingdao, Chiny |
|---|---|
| Wypełnienie | gliceryna lub silikon lub suchy |
| Wielkość | 100mm |
| Połączenie | 1/2 cala NPT |
| Rozmiar tarczy | 4 cale |
| Wstawianie | Wracaj. |
|---|---|
| Zakres pomiaru | jako żądania |
| Rozmiar nominalny | 25 mm |
| Skala | wydrukuj zgodnie z żądaniem |
| Dokładność | ±4% |
| Rozmiar tarczy | 4 cale |
|---|---|
| Materiał okna | Szkło hartowane |
| Kolor tarczy | Biały |
| Wymiar sprawy | 4 |
| Okna | szkło bezpieczne lub szkło |
| Więcej szczegółów | Dostępne Dostosuj |
|---|---|
| Rozmiar nominalny | 22 mm-41 mm |
| Zakres pomiaru | jako żądania |
| Skala | wydrukuj zgodnie z żądaniem |
| jednostka skali | Bar, Psi itd. |
| Dokładność | ±4% |
|---|---|
| Port | QINGDAO, SZANGHAJ, NINGBO |
| Twój pomysł | Przystępne. |
| Zakres pomiaru | jako żądania |
| Rozmiar nominalny | 22 mm-41 mm |
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Dostosowane wsparcie | OEM, ODM, OBM |
| Materiał | Manometr próżniowy |
| oryginalne miejsce | Wyprodukowano w Chinach |
| Rozmiar tarczy | 40 mm lub wykonane zgodnie z wymaganiami |