| Wątek połączenia | BSP/NPT/G/M |
|---|---|
| Port | Qingdao |
| Rozmiary połączeń | 1/4 1/2 |
| Dokładność ciśnienia | 2,5% |
| kapsułka | Mosiądz lub stal nierdzewna |
| Wielkość | 63mm 100mm 150mm |
|---|---|
| kapsułka | Mosiądz lub stal nierdzewna |
| Dokładność ciśnienia | 2,5% |
| Wątek połączenia | BSP/NPT/G/M |
| Wybierz | Aluminium |
| Materiał obudowy | stal czarna lub stal nierdzewna |
|---|---|
| Rozmiary połączeń | 1/4 1/2 |
| Wskaźnik | Aluminium Czarne |
| kapsułka | Mosiądz lub stal nierdzewna |
| Port | Qingdao |
| Dokładność ciśnienia | 2,5% |
|---|---|
| Wskaźnik | Aluminium Czarne |
| Port | Qingdao |
| Materiał obudowy | stal czarna lub stal nierdzewna |
| Wybierz | Aluminium |
| Wstawianie | Wracaj. |
|---|---|
| Więcej szczegółów | Dostępne Dostosuj |
| Skala | wydrukuj zgodnie z żądaniem |
| Dokładność | ±4% |
| Wielkość | 23mm25mm28mm38mm |
| Typ wyświetlacza | Analog |
|---|---|
| Nitka | 1/8'g/npt/m |
| Dokładność | ±4% |
| Wielkość | 23mm25mm28mm38mm |
| Zakres pomiaru | jako żądania |
| Wielkość | 23mm25mm28mm38mm |
|---|---|
| Więcej szczegółów | Dostępne Dostosuj |
| Dokładność | ±4% |
| jednostka skali | Bar, Psi itd. |
| Typ wyświetlacza | Analog |
| Wypłata | różne metody płatności |
|---|---|
| Typ wyświetlacza | Analog |
| Dokładność | ±4% |
| jednostka skali | Bar, Psi itd. |
| Więcej szczegółów | Dostępne Dostosuj |
| Twój pomysł | Przystępne. |
|---|---|
| Wielkość | 22mm23mm25mm28mm38mm41mm |
| Port | QINGDAO, SZANGHAJ, NINGBO |
| Typ wyświetlacza | Analog |
| Rozmiar nominalny | 22 mm-41 mm |
| Skala | wydrukuj zgodnie z żądaniem |
|---|---|
| Port | QINGDAO, SZANGHAJ, NINGBO |
| Zakres pomiaru | jako żądania |
| Dokładność | ±4% |
| Wypłata | różne metody płatności |