| Dostosowane wsparcie | OEM, ODM, OBM |
|---|---|
| Materiał | wakuometr |
| oryginalne miejsce | Wyprodukowano w Chinach |
| Rozmiar tarczy | 100 mm lub wykonane zgodnie z wymaganiami |
| Zakres ciśnienia | Wykonane zgodnie z wymaganiami, Mpa, bar, psi, kg itp. |
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Dostosowane wsparcie | OEM, ODM |
| Napełniony olejem | Gliceryna |
| Materiał | Wszystko ze stali nierdzewnej |
| Połączenie | Spód |
| kapsułka | Mosiądz lub stal nierdzewna |
|---|---|
| Rozmiary połączeń | 1/2 |
| Wątek połączenia | BSP/NPT/G/M |
| Wskaźnik | Aluminium Czarne |
| Materiał obudowy | stal czarna lub stal nierdzewna |
| Dokładność ciśnienia | 2,5% |
|---|---|
| Usługa | pełną obsługę posprzedażową |
| kapsułka | Mosiądz lub stal nierdzewna |
| Materiał obudowy | stal czarna lub stal nierdzewna |
| Port | Qingdao |
| Rozmiar tarczy | 4 cale |
|---|---|
| Okna | szkło bezpieczne lub szkło |
| Temperatura pracy | 0-200°C |
| Materiał okna | Szkło hartowane |
| Okno | Szkło lub plastik |
| Okno | Szkło lub plastik |
|---|---|
| Materiał okna | Szkło hartowane |
| Temperatura pracy | 0-200°C |
| Zakres ciśnienia | niestandardowe |
| Wielkość | 100mm |
| Typ wyświetlacza | Analog |
|---|---|
| jednostka skali | Bar, Psi itd. |
| Więcej szczegółów | Dostępne Dostosuj |
| Zakres pomiaru | jako żądania |
| Twój pomysł | Przystępne. |
| Rodzaj montażu | Spód |
|---|---|
| oryginalne miejsce | wykonane w Chinach |
| Uchwyt | Spód |
| Wątek połączenia | niestandardowe |
| Port | Qing Dao, Szanghaj |
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Dostosowane wsparcie | OEM, ODM |
| Zakres ciśnienia | -0,1-100 MPa |
| Wymiar sprawy | 65mm |
| Temperatura otoczenia. | -10℃~60℃ |
| Dostosowane wsparcie | OEM, ODM |
|---|---|
| Zakres ciśnienia | -0,1-100 MPa |
| Wymiar sprawy | 63 mm |
| Temperatura otoczenia. | -10℃~60℃ |
| Uchwyt | Wracaj. |